Strukturovaná rohožka, antracitová, 60 x 90 cm
Číslo výrobku 6776983Popis výrobku
Číslo výrobku 6776983
Tato rohožka v elegantní antracitové barvě je perfektní volbou do interiéru. Se svými rozměry 60 x 90 cm nabízí velkorysou plochu pro spolehlivé pohlcování nečistot a vlhkosti. Matný povrch v antracitové barvě nenápadně zapadne do každého interiéru a vytvoří příjemný vstupní prostor.
Odolný design s protiskluzovou gumovou podložkou
Díky odolné pryžové spodní straně zůstane rohožka na svém místě a poskytuje dodatečnou bezpečnost. Protiskluzová spodní strana zabraňuje uklouznutí i při intenzivním používání.
Moderní struktura pruhů pro elegantní vzhled
Strukturovaný pruhovaný vzor dodává rohožce nadčasový a zároveň moderní vzhled. Tato subtilní struktura pomáhá nejen s pohlcováním nečistot, ale také zajišťuje atraktivní vzhled. Matný povrch se obzvláště snadno udržuje a zachovává si svůj vysoce kvalitní vzhled i při každodenním používání.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873753138
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rohožky |
| Protiskluzová úprava: | Odolnost proti smyku/skluzu |
| Vodopropustné: | Není vodopropustné |
| Počet kusů: | 1 ks |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Nevhodné pro podlahové topení |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Materiál opěrky: | Guma |
| Design: | Pruhy |
| Antibakteriální: | Není antibakteriální |
| Barva: | Antracitová |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 90,0 cm |
| Hloubka: | 60,0 cm |







