Astra Rohožka Coco Twin, 45 x 75 cm
Číslo výrobku 6561542Popis výrobku
Číslo výrobku 6561542
Kombinace tištěného motivu, vzorované gumové hrany a osmiúhelníkového tvaru dělá z rohožky Coco Twin jedinečnou ozdobu vašeho vchodu. Je robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Charakteristickým znakem podložky Coco Twin je její vysoká kvalita a antibakteriální účinek.
Vlastnosti:
Povrch: 100 % potištěné kokosové vlákno
Způsob výroby: velur z kokosových vláken bělený s pryžovou podložkou
Celková hmotnost: cca 2.800 g/ks
Celková výška: 13 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629061222
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Barva: | Černá/Béžová |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,80 kg |
| Výška: | 1,3 cm |
| Šířka: | 75,0 cm |
| Hloubka: | 45,0 cm |









