Astra Rohožka Coco Style, květy, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 6376461Popis výrobku
Číslo výrobku 6376461
Užitná plocha Astra rohožky Coco Style je ze 100 % z přírodního kokosu a je potištěna pestrým designem. Je antibakteriální a dobře zachytí jemné nečistoty. Rohožka Coco Style s vinylovou povrchovou úpravou na zadní straně je protiskluzová a hodí se do interiéru.
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629177190
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Barva: | Vícebarevná |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,05 kg |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 60,0 cm |















