Astra Rohožka Coco Style, kočka, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 6375018Popis výrobku
Číslo výrobku 6375018
Rohožky Coco Style dobře jímají nečistoty a díky své rubové straně s vinylovým povrchem jsou protiskluzové. Užitková vrstva rohožky Astra se ze 100 % skládá z přírodního kokosu a je antibakteriální.
Užitková vrstva: 100% kokos
Výška rohožky: 14 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629790825
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Barva: | Červená |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





