Astra Rohožka Coco Shape Streifen, přírodní, 45 x 75 cm
Číslo výrobku 6586788Popis výrobku
Číslo výrobku 6586788
Rohožka Coco Shape je svým propracovaným designem ideální do každého domova. Pevná kokosová vlákna spolehlivě zbaví vaše boty nečistot. Latexová spodní strana je navíc nejen udržitelná, ale také zabraňuje klouzání rohožky.
Bakterie a zárodky se díky antibakteriálnímu účinku kokosových vláken nemají možnost množit.
Skvělá kokosová rohožka do interiéru nebo zastřešeného venkovního prostoru.
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629246261
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Rohožky |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Barva: | Přírodní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,03 kg |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 45,0 cm |
| Hloubka: | 75,0 cm |


















