Astra Rohožka Coco Design Rectangular Welcome, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 6561369Popis výrobku
Číslo výrobku 6561369
Rohožka Coco Design je vyrobena z kokosového vlákna - přírodního a obnovitelného materiálu, který je antibakteriální a odolný. Vločkový potisk má dlouhodobou životnost.
Vlastnosti:
Povrch: 100% kokosové vlákno
Způsob výroby: přírodní kokosový velur, povločkovaný vinylovým povlakem
Celková hmotnost: cca 4.600 g/m2
Celková výška: 14 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629117776
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Barva: | Přírodní-černá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





