Astra Rohožka Coco Deluxe Light 45 cm x 75 cm reliéf
Číslo výrobku 5299193Popis výrobku
Číslo výrobku 5299193
Rohožka vnese do každého vstupního prostoru individuální, atraktivní prvek.
Povrch odolný vůči povětrnostním vlivům
Rohožka z kokosového vlákna Coco Deluxe Light se vyznačuje mimořádným designem. Dobře zachytí jemné nečistoty, je antibakteriální a vhodná do každého počasí. Neklouže díky gumě na spodní straně. Vyberte si ze dvou půlkruhových a dvou obdélníkových designových provedení.
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629104325
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Barva: | Přírodní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,33 kg |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |







