Astra Rohožka Coco Brush Rectangular, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 6561591Popis výrobku
Číslo výrobku 6561591
Kokosová rohož Coco Brush s diagonální kartáčovou strukturou je trvanlivá a odolá každému počasí. Hrubé a jemné nečistoty zkrátka zůstanou venku.
Vlastnosti:
Povrch: 100% kokosové vlákno
Způsob výroby: drátěná rohož z kokosových vláken, ruční výroba
Celková hmotnost: cca 6,250 g/m2
Celková výška: cca 32 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629756104
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Barva: | Přírodní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,50 kg |
| Výška: | 3,2 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |









