ASTRA Rohožka Azurit šedá 400 x 600 x 6 mm
Číslo výrobku 6894000Popis výrobku
Číslo výrobku 6894000
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629190472
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Vstupní čisticí rohože |
| Protiskluzová úprava: | Odolnost proti smyku/skluzu |
| Vhodné pro podlahové vytápění: | Vhodné pro podlahové topení |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Design: | Jednobarevný |
| Barva: | Šedá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |
| Výška: | 6 mm |
| Šířka: | 40,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |











