Astra Gumová rohožka, profil, 40 x 60 cm
Číslo výrobku 6374284Popis výrobku
Číslo výrobku 6374284
Gumová rohožka profil je protiskluzová, zachytí hrubé nečistoty a odolá téměř jakémukoliv počasí. Astra profilová rohožka má navíc náběhovou hranu, takže se výrazně minimalizuje riziko zakopnutí.
Užitková vrstva: 100% guma
Výška rohožky: 12 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629732412
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Gumové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Exteriér |
| Barva: | Černá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Výška: | 1,2 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |









