Astra Dveřní rohožka Coco Style 40 cm x 60 cm levandule béžová
Číslo výrobku 1028141Popis výrobku
Číslo výrobku 1028141
Astra dveřní rohožka Coco Style je k dispozici v mnoha pestrých designech a zaujme na první pohled v oblasti vstupu do vašeho domova. Rohožka dobře zachycuje jemné nečistoty a díky vinylové úpravě neklouže. Užitková vrstva je vyrobena ze 100 % z přírodního kokosu a je antibakteriální.
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629151299
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Barva: | Béžová |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,10 kg |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |







