ASTRA Collection Rypsová rohožka šedá 40 x 60 cm
Číslo výrobku 5299144Popis výrobku
Číslo výrobku 5299144
ASTRA rypsová rohožka jímá jemné nečistoty, je odolná a protiskluzová.
Funkční vrstva: 100% polypropylen
Výška rohože: 8,3 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629098525
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Vstupní čisticí rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér |
| Barva: | Šedá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 528 g |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |





