ASTRA Collection Rohožka kokos - drátěná mřížka Coco Brush 40 cm x 60 cm
Číslo výrobku 5299235Popis výrobku
Číslo výrobku 5299235
Klasická rohožka Coco Brush Standard je nezbytností pro každé domovní dveře nebo dveře na terase. Díky drážkované struktuře a kokosovým štětinám nemá s ASTRA rohožkou Coco Brush Standard hrubá ani jemná nečistota žádnou šanci. Protože je vhodná do každého počasí, slouží po celý rok.
Funkční vrstva: 100% kokos
Výška rohože: 32 mm
Údaje výrobce
Otto Golze & Söhne GmbH
Langes Feld 29
31860 Emmerthal
info@golze.de
4002629756012
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kokosové rohože |
| Omyvatelné: | Nepratelné |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Antibakteriální: | Antibakteriální |
| Barva: | Přírodní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Výška: | 3,2 cm |
| Šířka: | 60,0 cm |
| Hloubka: | 40,0 cm |









