Respekta Kuchyně Marleen L šedá/dub 250 cm-trouba+skl.deska/digestoř/myčka
Číslo výrobku 6252019Popis výrobku
Číslo výrobku 6252019
Díky moderní a flexibilní kuchyňské lince Respekta Marleen si vytvoříte individuální kuchyni dle Vašich představ. Kuchyňská linka přesvědčí vynikající kvalitou a stylovými moderními barevnými provedeními. Kuchyňské sestavy Marleen jsou k dispozici v několika barevných provedeních dvířek (z MDF desek) - lesklé bílé nebo matné šedé s korpusem (z laminovaných desek LDTD) v bílé barvě nebo imitaci dubu Artisan a pracovní deskou (z vysokotlakého laminátu HPL) v imitaci dubu Artisan. Skříňky jsou opatřeny úchytkami ve vzhledu hliníku a dotváří tak moderní vzhled kuchyně. Dvířka a zásuvky disponují funkcí Soft-Close (kromě vysoké skříňky). Pracovní deska o tloušťce 38 mm v imitaci dubu Artisan je dodávána vcelku, tedy bez výřezů.
Cenově výhodné kuchyně Respekta jsou dodávány v rozloženém stavu až k Vám domů. Díky přiloženému montážnímu návodu je snadno a rychle nainstalujete. Pro zapojení nové kuchyně je potřeba některé příslušenství dokoupit. Nechte si poradit na našich prodejnách OBI.
Výrobky značky Respekta
Od svého založení roku 1977 představuje značka Respekta kvalitu a dlouholeté zkušenosti v oblasti elektrických domácích spotřebičů a kuchyní. Značkové výrobky nabízejí vysokou funkčnost a vynikající poměr mezi cenou a výkonem.
Kuchyně Marleen L 250 cm se skládá:
1x vysoká skříňka (VxŠxH) 211 x 30 x 55 cm
1x skříňka pro dřez (VxŠxH) 87 x 50 x 55 cm
1x výklenek pro myčku + dvířka myčky 60 cm
1x rohová spodní skříňka se zásuvkou 110 cm (užitná délka cca 100 cm)
1x skříňka pro sporák (VxŠxH) 87 x 60 x 55 cm
1x spodní skříňka se zásuvkou (VxŠxH) 87 x 50 x 55 cm
2x horní skříňka (VxŠxH) 65 x 50 x 34,6 cm
1x horní skříňka (VxŠxH) 65 x 60 x 34,6 cm
1x pracovní deska (D x Tl. x H) 220 x 3,8 x 60 cm
1x pracovní deska (VxŠxH) 170 x 3,8 x 60 cm
Místo pro komínovou digestoř šířky 60 cm
Set trouby a varné desky Jamie HS2201-26 (15120000000226)
Třída en.účinnosti: A
Spotřeba en. na cyklus: 0,81 kWh
Spotřeba en. při horkém vzduchu: 0,79 kWh
7 funkcí ohřevu trouby - rozmrazování, horní a spodní ohřev, horní a spodní ohřev s cirkulací, gril, gril s cirkulací, spodní ohřev s cirkulací, parní čištění
Sklokeramická varná deska se 4 plotýnkami
2x plotýnka - pr. 14 cm / 1200 W
1x plotýnka - pr. 14-21 cm / 1000-2200 W(dvoukruhová)
1x plotýnka - pr. 14-24,5 cm / 1100-2000 W (pečící zóna)
Šikmá digestoř Hera CH24060SAM černá
Třída en.účinnosti: A
Spotřeba en. na cyklus: 42,4 kWh
Max. průtok vzduchu 567,9 m3/h
Max. emise hluku: 67,5 dB(A)
Osvětlení: 2x LED 1,5 W
Rozměry (VxŠxH): 74,2-109,2 x 59,5 x 38,5 cm
Plně vestavná myčka nádobí Aleksi GSP60V
Energetická třída: E
Spotřeba en. na 100 cyklů: 92 kWh
Spotřeba vody na cyklus programu Eco: 11 l
6 mycích programů, 5 teplot mytí
S funkcí odloženého startu (3-12 h)
Možnost polovičního naplnění, indikátor oplachového prostředku, ochrana proti přetečení
Počet souprav nádobí: 12
Nerezový vestavný dřez Baltimore
Vč. odtokové sady s přepadem
Rozměry (VxŠxH): 19,5 x 86 x 43,5 cm
Hloubka dřezu: 14,5 cm
Údaje výrobce
Integral Handelsgesellschaft GmbH
Chenover Straße 5
67117 Limburgerhof
info@neg-novex.de
4260683877405
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pracovní výška: | 91 cm |
| Povrch: | Matný |
| Barva přední části: | Šedá |
| Barva korpusu: | Dub Artisan imitace |
| Vzhled pracovní desky: | Dub Artisan imitace |
| Tvar: | Tvar L |
| Varná plotýnka: | Sklokeramická varná deska |
| Trouba: | S troubou |
| Lednička: | S chladničkou |
| Myčka na nádobí: | S myčkou nádobí |
| Odsavač par: | S digestoří |
| Mikrovlnka: | Bez mikrovlnky |
| Elektrické spotřebiče: | S elektrickými spotřebiči |
| Provedení: | Rozložený |
| Funkce Softclose: | S funkcí softclose |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 311,7 kg |
| Výška: | 2,11 m |
| Šířka: | 2,50 m |
| Hloubka: | 170,0 cm |



























