Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Yardforce Robotická sekačka SC 600 ECO

Číslo výrobku 1197490

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Robotické sekačky na trávu

Popis výrobku

Číslo výrobku 1197490

Yardforce Robotická sekačka SC 600 ECO je vhodná pro trávníky do 600 m2 se svahem až do max. 50 procent. Intuitivní displej usnadňuje uvedení do provozu. Jediné, co je potřeba udělat, je zadat požadovaný čas sečení a program se automaticky spustí každý den ve stejnou dobu. Každý den začíná sledováním obvodového drátu a sekání okrajů. Poté robot pokračuje v sekání náhodným pohybem. Díky nízké úrovni hluku je také vhodná pro noční použití.Při nízkém stavu baterie se robotická sekačka automaticky přesune k nabíjecí stanici, kde zůstane až do úplného nabití, poté pokračuje přesně na místě, kde skončila. Integrovaný dešťový senzor také umožňuje robotické sekačce automaticky vjet do nabíjecí stanice, když prší, kde zůstane až do vyschnutí dešťového senzoru. Poté pokračuje v sečení trávy nebo, pokud je překročena doba sečení, robotická sekačka čeká do dalšího dne. Stisknutím tlačítka Home lze zařízení kdykoli odeslat k nabíjecí stanici.
Nastavení výšky řezu lze nastavit pohodlně a jednotlivě otáčením centrálního nastavovacího kola od 20 mm na 60 mm. Hroty trávy jsou jemně nasekané rotujícími noži a poté rozloženy na povrch trávníku. Odřezky trávy podle principu mulčování zůstávají na trávníku jako hnojivo. Kromě toho robotická sekačka obsahuje elektronický bezpečnostní zámek (PIN kód je spojený s alarmem proti krádeži) pro zabezpečení sekačky. Pokud se zvedne nebo nakloní, nože okamžitě zastaví. Pokud dojde k překážkám, zastaví se nože i sekačka a směr pohybu se změní, aby se pokračovalo v procesu sečení.
Přístroj Yardforce SC600 Eco je vybaven také možností dvojí frekvence. Tato funkce eliminuje rušení robotických sekaček od sousedů výběrem jiné pracovní frekvence. Robotická sekačka je poháněna výkonnou 28V 2 Ah lithium-iontovou baterií.

Rozsah dodávky
robotická sekačka Yardforce C11 Eco s dešťovým senzorem
Nabíjecí stanice
120m Hraniční drát
150 háčků
Náhradní čepele
3 terminály

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Výkon akumulátoru:28/2 V/Ah
Šířka sečení:18 cm
Doporučená plocha:Do 600 m
Maximální stoupání:50 %
Stupně výšky sečení:5 stupně
Minimální výška sečení:20 mm
Maximální výška sečení:60 mm
Hmotnost:18 kg
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:18,0 kg
Výška:26,0 cm
Šířka:39,0 cm
Hloubka:57,0 cm

Další detaily

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru