Yard Force Robotická sekačka MowBest 805
Číslo výrobku 6218689Popis výrobku
Číslo výrobku 6218689
Robotická sekačka MowBest 805 vám pomůže s péčí o trávník na menších zahradách. Se šířkou sečení 16 cm je robotická sekačka určena pro trávníky do 250 m2.
Efektivní robotická sekačka na trávu
Robotická sekačka na trávu je vybavena integrovanou 20V lithium-iontovou baterií, která v kombinaci s výkonným pohonem zadních kol zvládne posekat terén se sklonem až 30 %. Ani složitější oblasti skládající se z různých zón nejsou pro MowBest 805 žádný problém. Efektivní baterie poskytuje pracovní dobu 100 minut a dobije se za 60 minut.
Důkladné sečení a princip mulčování
Pomocí centrálního nastavení výšky sečení ve 3 úrovních si můžete vybrat výšku trávníku mezi 20 a 55 mm. Sekačka seká co nejblíže okraji trávníku, čímž odpadá nutnost dodatečného upravování. Hřeben na trávu nejen zvyšuje efektivitu sečení, ale také chrání nože před poškozením malými kamínky. Posečená tráva zůstává na trávníku jako jemný mulč a dodává zemi přirozené a důležité živiny a vláhu.
Pohodlná a bezpečná
Robotická sekačka Yard Force má senzory zdvihu a náklonu. Jakmile se robotická sekačka zvedne ze země nebo se nakloní na stranu, nože se automaticky zastaví. Všechna důležitá nastavení provedete rychle a snadno pomocí intuitivního ovládacího panelu.
| Robotická sekačka Yard Force MowBest 805 |
| Nabíjecí stanice |
| Omezující kabel 80 m |
| 100x upevňovací hřebíky |
| 9 m napájecí kabel |
| 3x náhradní nože se šrouby |
| 3 kabelové konektory |
| Rozpěrka |
| Pravítko |
| Návod k použití |
Údaje výrobce
Merotec GmbH
Otto-Brenner-Strasse 8
47877 Willich
sales@merotec.eu
6939500729613
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka sečení: | 16 cm |
| Maximální stoupání: | 30 % |
| Stupně výšky sečení: | 3-násobný |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
| Maximální výška sečení: | 55 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,0 kg |
| Výška: | 20,6 cm |
| Šířka: | 38,4 cm |
| Hloubka: | 44,0 cm |

















