Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Gardena Robotická sekačka Sileno Minimo, 250 m2

Číslo výrobku 5846522

  • Bluetooth připojení
  • Velmi tichý provoz a vysoká bezpečnost
  • Přesná práce
  • Do každého počasí
  • Ideální pro malé a komplexní travnaté plochy
  • Senzor mrazu
  • Snadné čištění
  • Spot Cutting: točím se dokola!
Informace o výrobku
 
16 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5846522

CASHBACK na robotické sekačky GARDENA! Vyberte si svoji robotickou sekačku SILENO City, Life nebo + a jako odměnu za nákup získáte až 3 200 Kč zpět. Akce se vztahuje pouze na sekačky GARDENA zakoupené od 1. 4. do 31. 7. 2021! Více info. v přiloženém letáku u produktové fotografie.


Výkonná robotická sekačka pro malé trávníky

Tichá, všestranná a inteligentně navržená - to je robotická sekačka Gardena Sileno Minimo 250 m2. Sileno City je ideální pro menší trávníky, při sekání kterých poskytuje vysoký výkon a pohodlné sečení. Pomocí aplikace Gardena Bluetooth jednoduše vezmete svůj Smartphone, zadáte velikost trávníku, požadované dny sečení a preferovaný čas zahájení. Vaše robotická sekačka vytvoří plán a je připravena pracovat bez vyrušování. Robotickou sekačku Sileno Minimo můžete pohodlně ovládat přes Bluetooth až ze vzdálenosti 10 m. Sekačka vypočítá optimální čas sekání trávy a aplikace Gardena Bluetooth pomocí plánovacího asistenta pomůže udržovat vaši zahradu v pořádku. Díky mimořádně tichému motoru má tato sekačka nejlepší nízkou hladinu hluku ve své třídě - pouhých 57 dB (A) - a vy, ani vaši sousedé ani nepostřehnete, že sekačka pracuje. Sofistikovaná funkce CorridorCut vede robotickou sekačku bez problémů při sekání v úzkých pasážích a těsných rozích o šířce pouhých 60 centimetrů. CorridorCut dokonce naviguje vaši robotickou sekačku ze složitých slepých uliček. Robotická sekačka, vedená funkcí SensorControl, sama posoudí, jak často potřebuje váš trávník úpravu, a vyrazí ve správnou chvíli přesně podle frekvence v závislosti na růstu trávy. Váš chytrý malý pomocník seče trávu co nejefektivněji. Sileno Minimo seče trávník samostatně bez ohledu na počasí, déšť nebo prudké slunce. Chytrá robotická sekačka zaregistruje, že je půda zamrzlá nebo je příliš mrazivo, pozastaví svůj program a počká, až mráz pomine. Ohraničující vodič označuje sekačce Sileno Minimo plochu zahrady, kterou je třeba sekat. Podobně naváděcí drát spolehlivě a plně automaticky směruje robotickou sekačku do všech oblastí sečení. Sekačka nebude mít problémy s přejezdem v úzkých prostorech a dokonce ani se svahy nebo sklony až do 35 procent. Sileno Minimo lze snadno vyčistit zahradní hadicí - snadnější už to nemůže být. Sekání se sekačkou na trávu Sileno Minimo je tak snadné, jen se pohodlně usaďte, odpočívejte a nechte malou robotickou sekačku vykonat těžkou práci za vás. Budete se divit, jak jste to předtím bez ní zvládli dělat! Aplikace Gardena Bluetooth vás intuitivně provede počáteční instalací. Váš trávník bude vždy vypadat úžasně dobře upravený pomocí Sileno: inteligentní robotické sekačky. Sileno.

Technické specifikace:
Pracovní kapacita: 250 m2 +/- 20 %
Systém nabíjení: Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 25 %
Informační panel: Žádný
Časový spínač: Ano
Typ rukojeti: Integrovaná
Typ akumulátoru: Lion
Typická doba nabíjení: 75 min.
Průměrná doba sečení na jedno nabití: 70 min.
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 2,1 kWh
Žací systém: 3 žací nože
Výška sečení: 20-45 mm
Šířka záběru: 16 cm
Alarm: žádný
PIN kód: ano
Senzor pro zvednutí: ano
Senzor náklonu: Ano
Rozměr (d x š x v): 52 x 34 x 22 cm
Hmotnost: 6,1 kg

Příslušenství pro instalaci:
Vodič ohraničující smyčky: 150 m
Skoby: 150 ks

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Šířka sečení:16 cm
Doporučená plocha:Do 250 m
Maximální stoupání:25 %
Stupně výšky sečení:Plynulý
Minimální výška sečení:20 mm
Maximální výška sečení:45 mm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:6,1 kg
Výška:22,0 cm
Šířka:34,0 cm
Hloubka:52,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru