Bosch Robotická sekačka na trávu VisiMow 18V-100 (1x4,0Ah + nabíječka)
Číslo výrobku 7078207Popis výrobku
Číslo výrobku 7078207
Robotická sekačka Bosch VisiMow 18V-100
Rozlučte se se složitými nastavovacími kroky a přivítejte rychlou a snadnou péči o trávník s robotickou sekačkou Bosch VISIMOW18V-100. Stačí stisknout tři tlačítka a sekačka je během několika sekund připravena k použití.
Tento inteligentní sekačka je určena pro trávníky o rozloze až 100 m2 a k rozpoznávání trávy a vyhýbání se překážkám využívá kombinaci technologií SmartVision, ultrazvukových senzorů a nárazových senzorů. Díky tomu nejsou potřeba ohraničující dráty, antény RTK ani majáky. Jeho částečně autonomní provoz, podporovaný 18V akumulátorem, poskytuje téměř neomezenou svobodu.
Snadno zvládne trávníky před a za domem, více zón a kopcovité zahrady, aniž by bylo nutné připojení k síti. Díky náhodnému vzoru sečení a nastavitelné výšce sečení (20-60 mm) si vzhled svých trávníků určujete sami.
Díky funkci SpotMow, která se zaměřuje především na neposekaná místa na trávníku, například pod posunutým zahradním nábytkem, zajistíte úplné pokrytí všech sekacích ploch. Kompaktní, snadno přenosná a snadno skladovatelná sekačka VisiMow18V-100 je ideálním řešením pro menší zahrady nebo pro použití jako druhá sekačka na větších plochách.
Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor kompatibilní s 10+ značkami a 100+ nářadím. Nabízí největší rozmanitost aplikací pro váš domov a zahradu.
Technické parametry
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Doporučená plocha trávníku, max.: 100 m2
- Vyměnitelný akumulátor: Ano
- Šířka střihu: 16 cm
- Žací systém: 3 kyvné nože
- Výška střihu: 20-60 mm
- Nastavování žací výšky: plynule
- Max. stoupání: 35 %
- Rozměry nářadí (D x Š x V): 429 x 348 x 226 mm
- Hladina akustického tlaku: 44 dB(A)
- Hladina akustického výkonu: 52 dB(A)
- Nepřesnost K: 3 dB
Součást balení:
- 1x akumulátor PBA 18V 4.0Ah
- Kartonová krabice
- Nabíječka AL 18V-44 (2 607 226 703)
Údaje výrobce
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
4053423691177
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šířka sečení: | 16 cm |
| Maximální stoupání: | 35 % |
| Stupně výšky sečení: | Plynulé |
| Minimální výška sečení: | 20 mm |
| Maximální výška sečení: | 60 mm |
| Ovládání aplikací: | Bez ovládání přes aplikaci |
| Automatické aktualizace: | Bez aktualizací |
| Provoz v dešti: | Vhodné k provozu v dešti |
| Funkce Bluetooth: | Bez funkce Bluetooth |
| Pojistka proti krádeži: | S pojistkou proti krádeži |
| Plošné omezení: | S kamerou |
| Výška průjezdu min. (cm): | 28 cm |
| Plošné doporučení do max. (m²): | 100 m² |
| Rozpoznání překážek: | S detekcí překážky |
| Kamera: | S kamerou |
| Zastavení nožů: | S funkcí zastavení nože |
| Mobilní síť: | Bez funkce mobilní sítě |
| Navigace: | Samostatná navigace |
| Funkce okraje trávníku: | Bez funkce okrajů trávníku |
| Snímač deště: | Bez snímače deště |
| Nastavení výšky řezu: | Manuální |
| Samoregulační žací ústrojí: | Bez samoregulujícího sekacího ústrojí |
| Snímače nárazu: | Se senzory nárazu |
| Wifi: | Není kompatibilní s WiFi |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Nabití akumulátoru: | 4 Ah |
| Hladina akustického tlaku: | 52 dB |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 51,0 cm |
| Hloubka: | 35,0 cm |



















