18.9.2020 10:46


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Snímač vlhkosti půdy

Číslo výrobku 3704582

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Řízení zavlažování

Popis výrobku

Číslo výrobku 3704582

S Gardena snímačem vlhkosti půdy je při automatickém zavlažování zohledňována vlhkost půdy. Zavlažování se nespustí a spuštěné zavlažování se přeruší, pokud je půda dostatečně vlhká - to pomůže šetřit vodu.
Ve spojení se zavlažovacími počítači C 1060 solar plus, C 1060 plus a C 1030 plus je dokonce umožněno zavlažování čistě na bázi snímačů. Snímač vlhkosti půdy se jednoduše zapíchne do půdy vedle rostliny a měří elektronicky, dlouhodobě a spolehlivě teplotní rozdíly v zemině. Požadovaný stupeň vlhkosti můžete nastavit na otočném tlačítku. Aktuální vlhkost půdy lze odečíst na indikaci.
Snímač vlhkosti půdy se dodává s 5 m přívodním kabelem. K provozu jsou zapotřebí dvě 1,5 V alkalické baterie (nejsou součástí dodávky). Ty zajišťují spolehlivé výsledky měření po dobu přibližně 1 roku. Při vybití baterie se objeví indikace.

Poznámka: Snímač vlhkosti půdy lze připojit k níže uvedeným produktům: Gardena zavlažovací počítač C 1060 solar plus, C 1030 plus, Gardena zavlažovací hodiny T 1030 plus, řízení zavlažování 4040 modular, 4030 a 6030, řídicí jednotku a zavlažování květinových truhlíků.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Elektrický

Další detaily

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru