26.1.2020 23:16


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Gardena Snímač vlhkosti půdy

Číslo výrobku 3704582
  • Individuálně nastavitelná vlhkost půdy
  • Dlouhodobá spolehlivost
Informace o výrobku
1 189,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBIPraha - Štěrboholy

méně než 3 výrobků skladem

Příslušenství a náhradní díly

Popis výrobku

Číslo výrobku 3704582

S Gardena snímačem vlhkosti půdy je při automatickém zavlažování zohledňována vlhkost půdy. Zavlažování se nespustí a spuštěné zavlažování se přeruší, pokud je půda dostatečně vlhká - to pomůže šetřit vodu.
Ve spojení se zavlažovacími počítači C 1060 solar plus, C 1060 plus a C 1030 plus je dokonce umožněno zavlažování čistě na bázi snímačů. Snímač vlhkosti půdy se jednoduše zapíchne do půdy vedle rostliny a měří elektronicky, dlouhodobě a spolehlivě teplotní rozdíly v zemině. Požadovaný stupeň vlhkosti můžete nastavit na otočném tlačítku. Aktuální vlhkost půdy lze odečíst na indikaci.
Snímač vlhkosti půdy se dodává s 5 m přívodním kabelem. K provozu jsou zapotřebí dvě 1,5 V alkalické baterie (nejsou součástí dodávky). Ty zajišťují spolehlivé výsledky měření po dobu přibližně 1 roku. Při vybití baterie se objeví indikace.

Poznámka: Snímač vlhkosti půdy lze připojit k níže uvedeným produktům: Gardena zavlažovací počítač C 1060 solar plus, C 1030 plus, Gardena zavlažovací hodiny T 1030 plus, řízení zavlažování 4040 modular, 4030 a 6030, řídicí jednotku a zavlažování květinových truhlíků.

Další detaily

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru