Rettenmeier Konstrukční hranol neoprac. douglaska jakost 1-3, 400 x 3,2 x 4,8 cm
Číslo výrobku 5195680Popis výrobku
Číslo výrobku 5195680
Rettenmeier neoprac. konstrukční hranol je vyroben z douglasky. Hranol je vhodný jako stavební a konstrukční dřevo pro stavbu teras, balkónů, zahradních staveb, plotů, zástěn na ochranu soukromí a dalších.
Certifikace PEFC
PEFC je celosvětově nejrozšířenější systém certifikace lesů. Standardy hospodaření v lesích podle systému PEFC se snaží změnit způsob, jakým jsou lesy spravovány na lokální i globální úrovni. PEFC prostřednictvím podpory trvale udržitelného hospodaření v lesích zabezpečuje v celém dodavatelském řetězci lesních produktů, že dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Díky značce PEFC dokáží zákazníci a spotřebitelé identifikovat výrobky z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.
Údaje výrobce
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868807762
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh dřeva: | Douglaska |
| Impregnace: | Ne |
| Jakostní třída: | 1 |
| Tloušťka: | 3,2 cm |
| Druh: | Laťka |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,07 kg |
| Výška: | 4,00 m |
| Šířka: | 3,2 cm |
| Hloubka: | 4,8 cm |



