Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Plnicí a vypouštěcí ventil přímý PN 16 21 mm (G 1/2")

Číslo výrobku 4951034

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Radiátory

Popis výrobku

Číslo výrobku 4951034

Pomocí plnicího a vypouštěcího přímého ventilu se závitem o rozměru 21 mm (G 1/2") a jmenovitým tlakem PN 16 se obzvlášť prakticky a spolehlivě naplňují a vyprazdňují topná zařízení. Vyznačuje se robustním provedením pro dlouhou a trvalou funkčnost topného zařízení. Přitom je samotěsnicí, takže se nemusí instalovat nebo integrovat žádné další těsnění. Toto užitečné příslušenství pro instalaci topení je opatřeno závitovým těsněním. S přesnou instalací pomůže zkušeným a angažovaným kutilům nerezová ramínko. K tomuto ventilu patří veškeré komponenty potřebné pro trvale stabilní montáž.

Solidní, spolehlivý a s dlouhou životností
Stejně důležité jako naplnění topného zařízení je rovněž jeho vypuštění. Ať už se chystáte malovat nebo provést údržbu. Měli byste s tím počítat již při plánování. O výsledku přitom rozhodují faktory jako kvalita materiálu a dobře ovladatelný závit. Obzvláště příjemné je, pokud je v tomto případě k dispozici rovněž záslepka. To, že se do celého systému nedostanou žádné částice, přispívá stejnou měrou k jeho funkčnosti, životnosti a energetické účinnosti. Navíc se budete doma cítit dobře, aniž by vás něco rušilo. Ventil se součástí kompletní sady se vzájemně sladěnými detaily.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:207 g

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru