30.3.2020 6:21


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Plnicí a vypouštěcí ventil přímý PN 16 21 mm (G 1/2")

Číslo výrobku 4951034

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Radiátory

Upozorňujeme, že z důvodu velkého objemu objednávek, může být zboží doručeno se zpožděním. Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ú

Popis výrobku

Číslo výrobku 4951034

Pomocí plnicího a vypouštěcího přímého ventilu se závitem o rozměru 21 mm (G 1/2") a jmenovitým tlakem PN 16 se obzvlášť prakticky a spolehlivě naplňují a vyprazdňují topná zařízení. Vyznačuje se robustním provedením pro dlouhou a trvalou funkčnost topného zařízení. Přitom je samotěsnicí, takže se nemusí instalovat nebo integrovat žádné další těsnění. Toto užitečné příslušenství pro instalaci topení je opatřeno závitovým těsněním. S přesnou instalací pomůže zkušeným a angažovaným kutilům nerezová ramínko. K tomuto ventilu patří veškeré komponenty potřebné pro trvale stabilní montáž.

Solidní, spolehlivý a s dlouhou životností
Stejně důležité jako naplnění topného zařízení je rovněž jeho vypuštění. Ať už se chystáte malovat nebo provést údržbu. Měli byste s tím počítat již při plánování. O výsledku přitom rozhodují faktory jako kvalita materiálu a dobře ovladatelný závit. Obzvláště příjemné je, pokud je v tomto případě k dispozici rovněž záslepka. To, že se do celého systému nedostanou žádné částice, přispívá stejnou měrou k jeho funkčnosti, životnosti a energetické účinnosti. Navíc se budete doma cítit dobře, aniž by vás něco rušilo. Ventil se součástí kompletní sady se vzájemně sladěnými detaily.

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:207g

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Podobné Kategorie

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru