Pytel na odpadky 20 l transparentní, 40 ks
Číslo výrobku 5479845Popis výrobku
Číslo výrobku 5479845
Pytel na odpadky se používá pro likvidaci domovního odpadu. Pytel je vyroben z transparentního plastu odolného proti roztržení. Díky objemu 20 l se hodí pro četné velikosti košů a nádob na odpadky v domácnosti i kanceláři. Součástí dodávky je 40 pytlů na odpadky v roli.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873409394
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet Sáčky na odpadky na roli (ks): | 40 ks |
| Objem: | 20,0 l |
| Kompostovatelné: | Nekompostovatelné |
| Držadlo na přenášení: | Bez držadla |
| Tažný pás: | Bez stahovací pásky |
| Barva: | Transparentní |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 203 g |
| Výška: | 52,0 cm |
| Šířka: | 48,0 cm |





