Hliníkový přechodový profil samolepicí, mosazný eloxovaný, 37 x 2,5 x 1000 mm
Číslo výrobku 2512374Popis výrobku
Číslo výrobku 2512374
Plochý přechodový profil je vyroben z odolného hliníku s mosazným vzhledem. Materiál je chráněn eloxovaným povrchem a je tedy odolnější. Profil má rozměry 37 x 2,5 x 1 000 mm a váží 0,15 kg. Vzhledem ke svému materiálu jej doporučujeme používat v interiéru, protože je před vnějším počasím chráněn pouze částečně nebo vůbec.
Plochý přechodový profil s univerzálním využitím v interiéru
Pro náročné sádrokartonové práce je profil ideální volbou a proto se hodí především pro interiérový design. Přechodový profil kryje nečisté řezné hrany podlahových krytin a přechody jsou tak trvale chráněny. Lze jej použít se dvěma podobnými nebo různými typy podlah a nabízí tak trvalou ochranu.
Materiálové vlastnosti plochého přechodového profilu
Hliníkový profil je lehký, stabilní a vyznačuje se vysokou pevností a je také nerezavějící. Eloxovaná povrchová úprava optimálně chrání profil. Je odolný proti korozi, trvanlivý a vytváří tvrdou ochrannou vrstvu bez opotřebení. Profil má celkovou hmotnost 0,15 kg a lze jej tedy bez problémů zpracovat. S tloušťkou materiálu 2 mm se ideálně hodí pro náročné stavební práce. Celkové rozměry činí 2 mm výška, 37 mm šířka a 1 000 mm délka.
Údaje výrobce
ELNAS s.r.o.
Oblekovice 394
67181 Znojmo
info@elnas.cz
4001116007415
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Profily: | Přechodový profil |
| Materiál: | Hliník |
| Povrchová úprava: | Eloxované |
| Struktura povrchu: | Hladké |
| Oblast použití: | Interiér |
| Montáž: | Nástavba |
| Tvar: | Plochý |
| Tloušťka materiálu: | 2 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 148 g |
| Šířka: | 3,7 cm |
| Hloubka: | 100,0 cm |



