Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Burg-Wächter Sada dveřních zámků secuEntry Easy 5602

Číslo výrobku 5573407

  • Elektronický
  • Uzamčení pomocí PINU, otisku prstů nebo chytrého telefonu
  • Rádiového propojení přes Bluetooth
  • Vodotěsný a osvětlený touchpad
Informace o výrobku
 
10 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5573407

Burg-Wächter sada dveřních zámků umožňuje obzvláště pohodlné otvírání nebo zavírání dveří bytu nebo domu. Pomocí elektronické zámkové vložky a šifrování AES pro přenos dat přes Bluetooth maximálně a zároveň pohodlným způsobem zabezpečíte vstup do vašeho domova.

Dveřní zámek disponuje stabilním a funkčním propojením cylindrické vložky a klávesnice přes Bluetooth. Zámek můžete navíc libovolně ovládat pomocí tří různých médií pro otevření PIN, otisk prstu nebo pomocí chytrého telefonu.

Ovládání pomocí otisku prstů je obzvláště rychlé a bezpečné. Naprogramovat můžete až 24 otisků prstů. Přejeďte prstem shora dolů středem modulu pro skenování otisku prstů na ovládání a můžete otevřít dveře.

Elektronický zámek můžete rovněž ovládat pomocí PIN. Celkem můžete uložit až 50 individuálních 6místných kódů. Přitom můžete vybrat až z 1 milionu možných kódů a určit jeden kód pro administrátora

Dveřní zámek můžete ovládat rovněž pomocí svého chytrého telefonu s aplikací secuEntry-KeyApp. Jednoduchým kliknutím ve vašem telefonu můžete uvolnit elektronický zámek a otevřít dveře. Aplikace KeyApp je k dispozici pro iOS a Android a bezplatná základní verze zahrnuje neomezený počet otevření elektrického dveřního zámku.

Nejen mnoho způsobů otevření dveří svědčí o vysokém komfortu ovládání. Osvětlený ovládací panel se zapne při dotyku a bez čekání. Po zadání kódu nebo zaznamenání otisku prstu se může zámková vložka po dobu 6-7 sekund otáčet. Pokud jste to nestihli, zadejte kód znovu, nebo jednoduše znovu sejměte otisk prstů na ovládání

Jednoduchá montáž:
Elektronický zámek je vhodný pro dveře o síle až 118 mm (59/59). Dveřní zámek lze použít do vnitřních i venkovních dveří. Samotná montáž je rychlá a jednoduchá, bez vrtání. Stávající kování zůstane zachováno a pouze se vymění zámková vložka. Touchpad je vodotěsný (stupeň krytí IP 55) a pro optimální přenos dat by se měl připevnit na chráněném místě maximálně 4 m ode dveří.

Burg-Wächter - vždy v bezpečí
Burg-Wächter patří k mezinárodně nejúspěšnějším výrobcům a dodavatelům mechanických a elektronických zámků, zabezpečení dveří a oken, měřicí techniky, trezorů, skříněk a poštovních schránek. Výrobky se vyznačují bezpečností, designem a komfortem. Více než 90letá tradice zahrnuje předávané znalosti a zkušenosti.

Balení obsahuje:
- Elektronická cylindrická vložka
- Snímač otisku prstů s ovládáním
- baterie, návod k obsluze, montážní návod

Vlastnosti produktu
- 6místný tajný kód
-Lze naprogramovat až 50 kódů (včetně 1 kódu pro administrátora), z toho maximálně 24 otisků prstů
- 1 milion možných kódů (PIN)
- Optimální ochrana při manipulaci
-Včetně nouzového mechanického zámku
- Bezpečný přenos dat se šifrováním AES
- Montáž ovládání na chráněné místo, stupeň krytí IP 55
- Vhodné pro dveře tloušťky až 118 mm (59/59)
- Pro vnitřní i venkovní dveře
- Elektronicky řízená cylindrická vložka nahrazuje mechanickou profilovou cylindrickou vložku
- Stávající kování zůstane zachováno
- Žádné vrtání - jednoduché dovybavení

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
S úpravou Emergency:Ne
Zamykání:Zamykání jedním typem klíče
Druh:Elektronické zamykací cylindry
Včetně bezpečnostní karty:Ne
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:1,00 kg
Výška:12,5 cm
Šířka:7,2 cm
Hloubka:5,0 cm

0,096

Další detaily

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru