21.9.2020 16:05


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Skan Holz Přístřešek na auto Friesland Set 6 rozměry 314 cm x 555 cm

Číslo výrobku 5519798
  • Včetně 2 vjezdových oblouků
  • Hliníkové střešní panely
  • Profilová lišta s hliníkovou zakončovací hranou
Informace o výrobku
 
49 990,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5519798

Klasická ochrana proti povětrnostním vlivům pro vaše auto z impregnovaného jehličnatého dřeva.

Skan Holz přístřešek na auto s plochou střechou Friesland má sloupky 11,5 cm x 11,5 cm včetně kotevních patek tvaru H k zabetonování. Střecha je krytá hliníkovými panely s trapézovým profilem. Zakončení střechy je z dřevěného profilu s hliníkovou zakončovací hranou. Spád je dozadu. Stavebnice včetně 2 vjezdových oblouků, montážního materiálu a montážního návodu.

Konstrukce
Konstrukce je z impregnovaného jehličnatého dřeva. Netechnicky sušené masivní smrkové, případně borovicové dřevo získá svou nazelenalou barvu díky solím kovů rozpuštěným v impregnačním prostředku. Tyto chrání dřevo proti napadení houbami a hmyzem, neposkytují však ochranu proti UV záření. Díky impregnaci má dřevo vyšší zbytkovou vlhkost. Při následném vysychání může docházet k úniku pryskyřice, kroucení nebo vzniku trhlin. Tím nevzniká žádná nevýhoda z hlediska statiky. Toto odráží přírodní povahu použitých materiálů.

Barevná úprava
Barevně upravené díly stavebnice jsou ošetřené kvalitní lazurou nebo barvou. Ta chrání dřevo proti modrání, poškození UV zářením, omezuje bobtnání a řídnutí a přesto nechává prosvítat strukturu dřeva. Díly jsou ve výrobním závodě ze všech stran dvakrát zality lazurou a následně okartáčovány.
Ihned po dodání můžete začít se stavbou. Odpadá únavné základování a natírání. Každá stavebnice má přiložené určité množství barvy nebo lazury na opravy. Tu využijete k opravě poškození nebo míst řezů nebo šroubových spojů vzniklých při montáži tím, že je minimálně dvakrát ošetříte.
Pokud chcete povrch doplňkově zušlechtit, po montáži lehce přebruste viditelné povrchy. Potom je natřete kvalitní lazurou nebo barvou. K tomu účelu použijte náš volitelný sortiment barev a lazur.
Vytištěné vzorky barev nejsou závazné, mohou vznikat barevné odchylky. Stopy od opěr u dílů barevně upravených ze všech stran jsou technologicky dané.

Střešní krytina
Střešní krytina je z hliníkových panelů s trapézovým profilem bez povrchové úpravy. Nerozbitná a odolná proti kroupám. Velmi hlučná při dešti. Možnost kondenzace při kolísání teploty. Velmi tvarově stabilní při vysokých povrchových teplotách.

Ukotvení
Kotevní patky k zabetonování zaručují dlouhou životnost a vysokou stabilitu. Tyto vám rádi dodáme na přání spolu s výkresem základu. Pokud si toto přejete, uveďte to bezpodmínečně při objednávce.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Carport pro 1 auto
Tloušťka trámů:11,5 x 11,5 cm
Zastřešení:Hliníkové střešní desky, lesklé
Základní plocha:17,43 m²
Šířka (čelní pohled):314 cm
Hloubka:555 cm
Výška hřebene:241 cm
Šířka vjezdu:270 cm
Výška vjezdu:221 cm
Barva:Zelená
Zatížení sněhem:125 kg/m²
Druh dřeva:Jehličnaté dřevo
Povrchová úprava:Impregnace
Materiál:Dřevo
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:290,0 kg
Výška:2,41 m
Šířka:3,14 m
Hloubka:5,55 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru