MAGG Diamantový kotouč celoobvodový 115 x 22,2 mm
Číslo výrobku 4423497Popis výrobku
Číslo výrobku 4423497
Kotouč je určen pro úhlové brusky.
Technické specifikace:
- průměr otvoru: 22,2 mm
- tloušťka segmentu: 1,8 mm
- výška segmentu: 5 mm
- tloušťka kotouče: 1,2 mm
- max. rychlost: 80 m/s
- max. otáčky: 13 300 RPM
Určené k použití:
- lehké stavební hmoty
- omítky
- zdivo
- pískovec
- pórobeton
- cihly
Možno použít:
- žula (granit)
- mramor
Vhodné pro mokrý řez.
Vyroben podle EN 13236
Údaje výrobce
PHT a.s.
Na stráži 1410/11
180 00 Praha 8 - Libeň
info@pht.cz
8591715250023
Bezpečnostní pokyny
Používejte ochranu dýchacích cest. Používejte ochranu očí. Používejte ochranu sluchu. Používejte ochranné rukavice. Používejte ochrannou obuv. Používejte ochranný oděv. Nebezpečí - pořezání. Nebezpečí - poranění rukou. Čtěte návod.
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 13236 |
| Obsah: | 1 ks |
| Tloušťka: | 1,2 mm |
| Povrch: | Diamant |
| Šířka: | 115 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Typ výrobku: | Řezný kotouč |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 99 g |
| Výška: | 17,5 cm |
| Šířka: | 14,5 cm |
| Hloubka: | 10 mm |



