LUX-TOOLS Univerzální diamantový řezný kotouč 125 mm
Číslo výrobku 1760115Popis výrobku
Číslo výrobku 1760115
Segmentový LUX-TOOLS diamantový řezný kotouč má průměr 125 mm a otvor 22,23 mm. Hodí se k dělení měkkých a středně tvrdých stavebních materiálů. Díky velkému počtu segmentů je chování při řezání agresivnější.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871010714
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 13236 |
| Vhodné pro: | Kámen |
| Průměr upnutí: | 125 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 155 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Hloubka: | 3 mm |





