LUX-TOOLS Úhlová bruska E-WS-2000/230
Číslo výrobku 6470785Popis výrobku
Číslo výrobku 6470785
Úhlová bruska LUX E-WS-2000/230 je výkonné a všestranné řešení pro všechny typy brusných a řezacích prací. Používá se pro spolehlivé zpracování kovů, plastů a keramiky.
Výkonné zařízení s mnoha doplňky
Díky přídavné rukojeti, kterou lze uchytit ve třech polohách, nabízí přístroj pohodlnou a bezpečnou manipulaci pro leváky i praváky. Rukojeť lze připevnit variabilně v závislosti na použití. S 3 metrovým kabelem je dostatek prostoru a volnosti pohybu. Pro bezpečné stínění krytu je použit robustní ochranný kryt. Díky rychlému nastavení bez použití nářadí můžete snadno vyměnit nástavce. Úhlová bruska je kompatibilní s různým příslušenstvím úhlových brusek. Je vhodný pro kulaté kotouče v různých zrnitostech a normách a lze jej tedy optimálně přizpůsobit individuálním požadavkům příslušného projektu.
Kotouč o průměru 230 mm není součástí balení je nutné jej zakoupit samostatně.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873805295
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Kov, plast, keramika |
| Průměr upnutí: | 230 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Kulaté podložky |
| Povrch: | Oxid hlinitý |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,4 kg |
| Výška: | 5,6 cm |
| Šířka: | 1,3 cm |
| Hloubka: | 1,7 cm |































