LUX-TOOLS Brusný kotouč bez otvorů K40, pr. 115 mm, 5 ks
Číslo výrobku 5112602Popis výrobku
Číslo výrobku 5112602
LUX-TOOLS brusný kotouč 115 mm se upevňuje suchým zipem, je bez otvorů a má zrnitost 40. Jedná se o brusné kotouče se suchým zipem, určené pro použití ve spojení s excentrickou bruskou, úhlovou bruskou nebo vrtačkou k opracování dřeva a kovu.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871023745
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Dřevo, Kov |
| Průměr upnutí: | 115 mm |
| Obsah: | 5 ks |
| Granulace: | Střední (36-80) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 2 mm |







