LUX-TOOLS Sada řezných kotoučů Classic na kov, pr. 125 mm, 8 ks
Číslo výrobku 4413803Popis výrobku
Číslo výrobku 4413803
Extra tenký řezný kotouč LUX-TOOLS je vyroben ve vysoké kvalitě. Slouží k přesnému řezání kovu a lze jej použít s výkonnou úhlovou bruskou. Vyznačuje se čistým řezem, který zajišťuje nejen vysoce kvalitní řez, ale i vysokou efektivitu práce. Řezný kotouč má průměr 125 mm s otvorem 22,23 mm. Kotouč o tloušťce 1 mm je vyroben dle normy EN12413. Součástí balení je osm kotoučů.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873982491
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pro: | Kov |
| Průměr upnutí: | 125 mm |
| Obsah: | 8 ks |
| Forma: | Kulaté podložky |
| Tloušťka: | 1 mm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 300 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Hloubka: | 1 mm |






