LUX-TOOLS Řezný kotouč vyztužený tkaninou 115 mm
Číslo výrobku 3856564Popis výrobku
Číslo výrobku 3856564
LUX-TOOLS řezný kotouč vyztužený tkaninou je extra tenký speciální řezný kotouč pro čisté řezání kovu. Průměr činí 115 mm a otvor má 22,23 mm.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871015115
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pro: | Kov |
| Průměr upnutí: | 115 mm |
| Obsah: | 8 ks |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 229 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 1 mm |







