LUX-TOOLS Řezný kotouč vyztužený tkaninou 115 mm
Číslo výrobku 2656163Popis výrobku
Číslo výrobku 2656163
LUX-TOOLS řezný kotouč vyztužený tkaninou o průměru 115 mm a otvorem 22,23 mm je extra tenký. Je to speciální rovný řezný kotouč pro čisté dělení hliníku.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871015009
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pro: | Hliník |
| Průměr upnutí: | 115 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Kulaté podložky |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 24 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 1 mm |









