LUX-TOOLS Fíbrový kotouč 125 mm zrnitost 80
Číslo výrobku 5413752Popis výrobku
Číslo výrobku 5413752
LUX-TOOLS fíbrové kotouče mají průměr 125 mm a zrnitost K80. Brusný kotouč se hodí k opracování kovových povrchů, k odstraňování rzi a nátěru, jakož i ke hlazení svarů. Součástí balení je 5 kotoučů.
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871021086
Bezpečnostní pokyny
Používejte masku Používejte ochranu sluchu Používejte ochranu zraku Noste ochranné rukavice
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Kov |
| Průměr upnutí: | 125 mm |
| Obsah: | 5 ks |
| Granulace: | Střední (36-80) |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Hloubka: | 2 mm |




