kwb by Einhell Řezný kotouč pro pásové pily na kov 355 mm x 25,4 mm x 3,2 mm Me
Číslo výrobku 6127997Popis výrobku
Číslo výrobku 6127997
kwb by Einhell řezný kotouč na pásové pily na kov má průměr 355 mm, otvor 25,4 mm a tloušťku 3,2 mm. Hodí se téměř na všechny běžné stacionární úhlové brusky a dosahuje vysokých výkonů při řezání plechu nebo ocelových trubek. Ideální pro maximální otáčky 4 400 ot./min.
Údaje výrobce
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4009317919759
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | Ocel |
| Průměr upnutí: | 355 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Skla |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 643 g |
| Výška: | 3 mm |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Hloubka: | 35,5 cm |



