Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žádné sériově vyráběné zboží. Chytrý nábytek a doplňky v nejnovějším designu - vyrobené Vámi, poskytnuté námi.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Knauf Spárovací hmota Uniflott 5 kg

Číslo výrobku 6701403

  • Kvalitní tmelicí hmota pro tmelení sádrokartonových desek
  • Snadné ruční nanášení díky krémové konzistenci
  • Rychlá pevnost a vysoká přilnavost
  • Vhodná jen pro vnitřní použití
  • Vynikající kvalita: testováno dle DIN EN 1963
Informace o výrobku
179,-
35,80 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

95 výrobků skladem

Další výrobky ze série

Popis výrobku

Číslo výrobku 6701403

Knauf tmelicí hmota Uniflott v pytli 5 kg se hodí ke stěrkování stěn a stropů v interiéru.

Spolehlivé zatmelení sádrových a sádrovláknitých desek
Knauf Uniflott prášková tmelicí hmota extra přizpůsobená způsobu použití. Následující podklady jsou vhodné pro používání Uniflott:

- Sádrokartonové desky nebo kompozitní desky s HRK (půlkruhová podélná hrana) nebo HRAK (půlkruhová zploštělá hrana) bez výztužných pásů na hranách
- Děrované sádrokartonové desky s hranou SK (řezná hrana) nebo UFF (4stranná polodrážková spára), např. akustické desky Cleano
- Knauf Brio prvky a Brio spojovací prvky
- Knauf prefabrikovaný potěr TUB

Vysoká přilnavost a mírné smrštění
Ruční stěrkování se vydaří bez výztužných pásů. Spárovací hmota slouží jako základní tmelicí hmota na sádrokartonové desky. Na finální tmelení se hodí Knauf Uniflott Finish. Hmota je vhodná výhradně pro vnitřní použití. Hmota není vhodná pro venkovní použití. Ve vlhkých prostorách byste měli použít impregnaci Uniflott. Při stěrkování hran v namáhaných místech, které jsou vystaveny mnoha pohybům, doporučujeme přídavné použití stropních spárovacích pásků. Tím se zabrání dodatečnému vytváření prasklin. Knauf Uniflott přesvědčí krémovou, poddajnou konzistencí, takže stěrkování jde snadno od ruky. Navíc se hmota vyznačuje mimořádně rychlou pevností, nízkým smrštěním za sucha a vysokou přilnavostí.

Tipy pro použití
Teplota v místnosti a teplota podkladu nesmí klesnout pod +10 °C. Podklad by měl být suchý, nosný, pevný, rovný a čistý. Stávající oddělovací prostředky jako lepidlo nebo makulaturu byste měli předem odstranit. Uniflott nasypejte těsně pod vodní hladinu a smíchejte s čistou, studenou vodou. Používejte maximálně 5 kg na 2,4 l vody. Pak smíchejte do hladka zednickou lžící bez dalších přísad. Smíchejte jen tolik tmelicí hmoty, kolik spotřebujete za 45 minut. Tuhá hmota se nesmí smíchat ani s vodou, ani s práškem Uniflott. Nízké teploty zkracují dobu zpracování, vyšší teploty prodlužují dobu zpracování. Znečištěné nádoby a nářadí mohou mít rovněž negativní vliv na dobu zpracování. Po práci lze nářadí a nádobu snadno a rychle vyčistit.
Načaté pytle by se měly vzduchotěsně uzavřít a skladovat na suchém dřevěném roštu. Pytle lze skladovat asi 9 měsíců. Tmelicí hmota podléhá při výrobě neustálé kontrole a je testována dle DIN EN 1963.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Stěrky
Obsah:5 kg
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:5,0 kg
Výška:30,0 cm
Šířka:14,0 cm
Hloubka:8,0 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru