31.10.2020 19:52


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

D-Line Sada pro kabelový management 11dílná

Číslo výrobku 5398839

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Příslušenství pro počítače a multimédia

Popis výrobku

Číslo výrobku 5398839

D-Line sada pro kabelový management se skládá z 11 dílů a představuje ideální řešení All-in-One. Skvěle se hodí pro zamezení chaotické spleti kabelů v kanceláři nebo v domácnosti. Sada obsahuje adhezní držák kabelů, který lze bez problémů umístit na hladké stěny. Držáky jsou vhodné pro kabely a další příslušenství do průměru 8 mm. Kabelovou spirálou lze omotat více kabelů pro jejich ochranu nebo uspořádání. Vázací kabelový pásek se suchým zipem lze obzvláště těsně ovinout, takže je vhodný jako prostorově úsporné řešení. Tento pásek lze jednoduše ustřihnout nůžkami na požadovanou délku. Sada navíc obsahuje samolepicí příchytky na kabely, kterými lze kabely bezpečně upevnit také ve stísněném prostoru. Kabel přitom vložíte do otevřené příchytky, kterou následně opětovně zavřete pro pevné a bezpečné upevnění kabelů.

Obsah sady:
- 3x držák kabelů (adhezní)
- 1x kabelová spirála 1,25 m
- 1x vázací kabelový pásek
- 6x spona na kabely (adhezní)

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Ostatní
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:99 g

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru