ROTHENBERGER Fitinkový měkký pájecí drát Fittingslot 3, S-Sn97Cu3 pr. 3 mm, 250g
Číslo výrobku 1979079Popis výrobku
Číslo výrobku 1979079
Měkký fitinkový pájecí drát ROTHENBERGER INDUSTRIAL Fittingslot 3 nabízí vysokou kvalitu pro spolehlivé spoje a je ideální pro instalace rozvodů studené a teplé vody, stejně jako pro systémy vytápění a potrubí s pitnou vodou. Splňuje normu DIN EN ISO 9453 a je určena pro měkké pájení měděných trubek s měděnými, bronzovými (červený bronz) a mosaznými tvarovkami. Efektivní slitina S-SN97Cu3 zajišťuje trvanlivé a pevné spoje. Přesná teplota tání se pohybuje mezi 230 a 250 °C. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje použít tavidlo Rosol 3, které své přednosti uplatní zejména v oblasti sanitární techniky.
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625452554
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pro: | pájení na měkko |
| Materiál: | S-Sn97Cu3 |
| Typ výrobku: | Tyčka na měkké pájení |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Norma: | DIN EN ISO 9453 |
| Vhodné do max. teploty: | 250 °C |
| Váleček: | Na roli |
| testováno DVGW: | DVGW testované |
| Vhodné na pitnou vodu: | Vhodné pro použití s pitnou vodou |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 265 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |





