ROTHENBERGER Bezolovnatá pájka Radiolot, RA Sn99Cu1, pr. 1,5 mm, 30 g
Číslo výrobku 7043664Popis výrobku
Číslo výrobku 7043664
Bezolovnatá pájka pro radiotechniku ROTHENBERGER INDUSTRIAL Radiolot nabízí díky svému ekologickému složení bez obsahu halogenů udržitelné využití. Je vynikající pro precizní jemné pájení v elektronice, elektrotechnice a telekomunikacích, přičemž se optimálně zpracovává při teplotě tání 227 °C. Tato radiopájka přesvědčí integrovaným obsahem tavidla ve výši 2,5 %, které umožňuje lepší smáčivost, a také slitinou Sn99Cu1, jež zajišťuje vysokou materiálovou kompatibilitu. Tato vysoce kvalitní měkká pájka navíc splňuje normy DIN EN ISO 9453:2006 a je ideální pro použití na materiály jako měď, mosaz, stříbro, kadmium, nikl a cín.
Není vhodná pro instalace pitné vody. Měkká pájka je kovový přídavný materiál, který se používá ke spojování kovových součástí.
Údaje výrobce
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625468777
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Pájka |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Norma: | DIN EN ISO 9453 |
| Vhodné do max. teploty: | 227 °C |
| Váleček: | Na roli |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šířka: | 11,0 cm |
| Hloubka: | 16,0 cm |




