Vnitřní rohy 15 x 35 x 40 mm, 2 ks
Číslo výrobku 6367031Popis výrobku
Číslo výrobku 6367031
Vnitřní rohy s rozměry 15 x 35 x 40 mm jsou dodávány v sadě 2 ks. Vnitřní rohy jsou určeny k soklovým lištám s rozměry 16 x 58 x 2 500 mm.
Údaje výrobce
Kosche Holzwerkstoffe GmbH & Co. KG
Bövingen 100
53804 Much
info@kosche.de
4002718766557
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Příslušenství |
| Druh: | Vnitřní rohy |
| Montážní technika: | Nasunout |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 35 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Jednobarevná bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 18 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 3,5 cm |
| Hloubka: | 4,0 cm |





