Přechodový profil PVC, buk, 30 x 5 mm x 1 m
Číslo výrobku 4014908Popis výrobku
Číslo výrobku 4014908
Vypouklým hliníkovým přechodovým profilem z odolného plastu se jednoduše a rychle spojí dvě stejné nebo různé podlahové krytiny.
Údaje výrobce
ELNAS s.r.o.
Oblekovice 394
67181 Znojmo
info@elnas.cz
4001116110405
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Přechodový profil |
| Montážní technika: | Šrouby |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 5 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Buk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 479 g |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 3,0 cm |
| Hloubka: | 100,0 cm |



