OBI Koncovka buk šedý 60 mm x 20 mm, 2 ks
Číslo výrobku 5173406Popis výrobku
Číslo výrobku 5173406
Koncovka z vysoce kvalitního plastu, který se hodí k OBI soklovým lištám. Obratem ruky tak vytvoříte ve svém interiéru vytvoříte harmonické a jednotné prostředí.
Údaje výrobce
Kaindl Flooring GmbH
Kaindlstrasse 2
5071 Wals / Salzburg
c.mayer@kaindl.com
9006936041637
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Příslušenství |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Barva: | Buk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šířka: | 2,0 cm |
| Hloubka: | 6 mm |





