Krycí profil parket PVC samolepicí, buk, 8 mm x 1 m
Číslo výrobku 3768157Popis výrobku
Číslo výrobku 3768157
S profilem na úrovni podlahy z PVC se snadno a rychle vyrábí čisté zakončení laminátu nebo parketových krytin vzhledem k nižším podlahovým krytinám jako je koberec nebo PVC.
Údaje výrobce
ELNAS s.r.o.
Oblekovice 394
67181 Znojmo
info@elnas.cz
4001116886614
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Montážní profily foliované |
| Montážní technika: | Lepení |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Buk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 g |
| Výška: | 8 mm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 100,0 cm |



