Kaindl Vnější roh pro soklovou lištu 50/18, bílá, 2 ks
Číslo výrobku 6584734Popis výrobku
Číslo výrobku 6584734
Kaindl příslušenství soklových lišt zajistí perfektní přechod při vedení lišt v rozích a propůjčí tak vašim místnostem harmonický a jednotný vzhled.
Vnější rohy, vnitřní rohy, průběžné spojky, koncové krytky - příslušenství k soklovým lištám se systémem
Koncový prvek vzhledově sladěný s dekorem soklových lišt (pravý/levý) optimálně zakončuje podlahovou lištu a chrání rohy a hrany před poškozením nárazy a pronikající vlhkostí. Jednoduchý zásuvný systém přitom zajišťuje harmonický celkový vzhled - zcela bez šikmého řezu a nepěkných přechodů.
Údaje výrobce
Heberndorfer Leistenfabrik GmbH
Heberndorf 88
07343 Wurzbach/Thüringen
info@hlf-gmbh.com
9006936063820
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Příslušenství |
| Druh: | Vnější rohy |
| Montážní technika: | Klipy |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Vhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šířka: | 1,8 cm |
| Hloubka: | 6 mm |









