Döllken Profiles Upevňovací příchytky Clip G pro soklové lišty 20 ks
Číslo výrobku 4604773Popis výrobku
Číslo výrobku 4604773
Döllken Profiles clipy pro instalaci soklových lišta např. série USL, White & Black nebo lišt MDF Modern.
Údaje výrobce
Döllken Sp. z o.o.
K.K. Baczyńskiego 25E
41023 Sosnowiec
biuro@doellken-profiles.com
4004616338591
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Příslušenství |
| Druh: | Příslušenství |
| Montážní technika: | Přibít / nalepit |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Barva: | Stříbrná |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šířka: | 9,0 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |





