alfer Přechodový profil Clipstech eloxovaný hliník práš.lak, buk, 46 x 1000 mm
Číslo výrobku 1905280Popis výrobku
Číslo výrobku 1905280
Přechodový profil Clipstech z eloxovaného hliníku trvale překlene dilatační spáry mezi dvěma stejně vysokými podlahovými krytinami a vyrovnává mírné rozdíly ve výškách mezi dvěma podlahovými krytinami do 10 mm.
Údaje výrobce
ELNAS s.r.o.
Oblekovice 394
67181 Znojmo
info@elnas.cz
4001116880148
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Laminát/parketové lišty |
| Druh: | Přechodový profil |
| Montážní technika: | Klipy |
| Vhodná pro vlhké místnosti: | Nevhodné do vlhkého prostoru |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Buk |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 224 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šířka: | 4,6 cm |
| Hloubka: | 100,0 cm |



