27.1.2021 4:52


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

HS Flamingo Ventilátor na kamna 180 x 115 x 19 mm, 5-lopatkový, černý

Číslo výrobku 5761184
  • Rozhání teplo po místnosti
  • Bez napájení
  • Tichý chod
Informace o výrobku
 
1 299,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5761184

Krbový ventilátor slouží k rozhánění vzduchu rovnoměrně po celé místnosti. Součástí ventilátoru je termostatický modul, který funguje podobně jako generátor a napájí malý motor ventilátoru. Krbový ventilátor díky tomu nepotřebuje napájení a vystačí si s teplem, které sálá z krbových kamen. Ventilátor se automaticky rozeběhne při teplotě vyšší 50°C. Čím vyšší teplota tím vyšší účinnost.

K bezpečnosti slouží bimetalový pásek, který je umístěn ve spodní části ventilátoru. Při dosažení maximální povolené teploty, bimetalový pásek nadzvedne ventilátor, který se tak ochladí.

Vlastnosti:
- Bezúdržbový
- Bez napájení
- Tichý chod
- Zvyšuje účinnost krbových kamen

Nejvhodnější umístění ventilátoru je na horní desce, nejlépe plotně. Neopírejte ventilátor o kouřovody, mohl by se poškodit.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Ostatní
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:630 g
Výška:19,7 cm
Šířka:18,0 cm
Hloubka:11,5 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru