Swissinno Past na šatní moly 2 ks
Číslo výrobku 5174636Popis výrobku
Číslo výrobku 5174636
Swissinno past na šatní moly je ideální pomocník k indikaci výskytu šatních molů a zároveň poslouží i jako velmi pohodlný způsob jejich likvidace. Moli mohou vlézt do pasti ze všech 4 stran a ven už se nedostanou. Zezadu je pak lze hygienicky a bezkontaktně zlikvidovat. Past je kompaktní a nezabírá moc místa. Má samolepicí pásky, pomocí nichž je možné ji připevnit např. na bok skříně. Past je nejedovatá. Balení obsahuje 2 kusy k okamžitému použití.
Údaje výrobce
SWISSINNO SOLUTIONS AG
Rosenbergstrasse 36
9000 St. Gallen
sales@swissinno.com
7640104976110
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Způsob upevnění: | Lepení |
| Materiál rámu: | Plast |
| Barva tkaniny: | Žlutá |
| Barva rámu: | Žlutá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 58 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 11,6 cm |
| Hloubka: | 7,0 cm |







