25.2.2021 9:14


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Globel Kovový domek na nářadí Skilion 84 stříbrná metalíza 242 cm x 124 cm

Číslo výrobku 5739792
  • Moderní plechový design s jemným žebrováním pro vysokou pevnost
  • Větrání vyraženo skrz plech - žádné dodatečné díly z plastu
  • Kompletně pozinkován
  • Vypalovací lak pro vysokou barevnou stálost a trvalou ochranu před korozí a poškrábáním
  • Posuvné dveř
Informace o výrobku
 
11 290,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5739792

Prémiový domek na nářadí "Skilion" se hodí díky své malé základně i na menší zahrady, dá se také snadno připojit ke zdi domu. S výškou pultového stropu mezi 1,75 a 1,78 m nabízí navíc konstantní výšku v celém vnitřním prostoru. Široké dvojité posuvné dveře a základní půdorys v podélném formátu zajišťují snadný přístup zvenčí.

Vysoká stabilita
Pozinkovaná ocel na panelech s jemným žebrováním a vnitřní zesílené rohy se postarají o vysokou stabilitu oproti běžným domkům z ocelového plechu. Také vícestupňové vypalované lakování a upuštění od drobných dílů z plastů, např. vyražené větrací otvory bez další úpravy z plastu, svědčí o promyšleném designu, ne nadarmo poskytuje výrobce záruku 15 let na prorezavění.

Prémiová kvalita
Domky na nářadí značky Globel vynikají vysoce kvalitním zpracováním: Ocelový plech je vždy kompletně pozinkován a vykazuje díky designu panelu s jemným žebrováním a vnitřním zesíleným rohům zvýšenou stabilitu. Ve vnitřním prostoru nejsou žádné špičaté šrouby, protože jsou zašroubovány ve skříňovém profilu, v běžných kovových domcích na nářadí jsou většinou zapracovány profily L. Barva se po výrobě ocelového základu vypaluje a upravuje ve 4 krocích. To činí povrch odolnějším vůči korozi a poškrábání. Při zpracování se co nejvíce upouští od drobných dílů z plastu. Takto je např. zaručeno trvalé větrání prostřednictvím proražených větracích otvorů.

Detaily výrobku a varianty
Skilion je k dostání ve dvou velikostech od 2,23 do 3 m2 a ve dvou barvách. Prémiový domek na nářadí se dodává jako stavebnice bez podlahy.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru