1.3.2021 7:55


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Globel Kovový domek na nářadí ke zdi Lean-To 58 stříbrná 155 cm x 242 cm

Číslo výrobku 5739834
  • Moderní plechový design s jemným žebrováním pro vysokou pevnost
  • Větrání vyraženo skrz plech - žádné dodatečné úpravy s plastem
  • Kompletně pozinkován
  • Vypalovací lak pro vysokou barevnou stálost a trvalou ochranu před korozí a poškrábáním
  • Výkyvné d
Informace o výrobku
 
14 290,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5739834

Prémiový domek ke zdi "LeanTo" se snadno začlení díky své malé základní ploše i na malých zahradách nebo dokonce v předzahrádkách. S výškou stropu přes 2 m a výškou dveří 1,78 m nabízí navíc díky pultové střeše konstantní výšku v celém vnitřním prostoru. Relativně prudký sklon pultové střechy zajišťuje odtok dešťové vody a sněhu. Široké otevírací dveře zajišťují velkorysý přístup a šetří místo ve vnitřním prostoru, protože se otevírají ven.

Prémiová kvalita
Domky na nářadí značky Globel vynikají vysoce kvalitním zpracováním: Ocelový plech je vždy kompletně pozinkován a vykazuje díky designu panelu s jemným žebrováním a vnitřním zesíleným rohům zvýšenou stabilitu. Ve vnitřním prostoru nejsou žádné špičaté šrouby, protože jsou zašroubovány ve skříňovém profilu, v běžných kovových domcích na nářadí jsou většinou zapracovány profily L. Barva se po výrobě ocelového základu vypaluje a upravuje ve 4 krocích. To činí povrch odolnějším vůči korozi a poškrábání. Při zpracování se co nejvíce upouští od drobných dílů z plastu. Takto je např. zaručeno trvalé větrání prostřednictvím proražených větracích otvorů.

Detaily výrobku a varianty
LeanTo je k dostání ve dvou velikostech se základnou od 2,39 do 3,75 m2 a ve dvou barvách. Prémiový domek na nářadí se dodává jako stavebnice a musí být upevněn ke zdi domu.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:58,3 kg
Výška:2,03 m
Šířka:155,0 cm
Hloubka:2,42 m

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru