Biohort Základ SmartBase pro HighLine H4, Panorama P4, AvantGarde/ECO A7
Číslo výrobku 5855929Popis výrobku
Číslo výrobku 5855929
Základ Biohort SmartBase je ideálním řešením pro betonové nebo zpevněné plochy. Skládá se z vysoce kvalitní hliníkové desky, speciálního základového rámu a výškově nastavitelných nohou. Lze regulovat lehké nerovnosti povrchu až do 4 cm. Podlahový rám a podlahová deska již není potřeba!
Přednosti
- Vyrovnávání nerovností díky nastavitelným nohám
- V případě potřeby snadno odstranitelný
- Přesně pasující pro všechny Biohort zahradní domky, skříně na nářadí, minigaráže aj.
- Odolný proti bouřím
- Zatížení do max. 200 kg/m2
Základní výbava
- Hliníkové podlahové panely s žebrovaným povrchem
- Speciálně navržený základový rám
- Pozinkované nohy s nastavitelnou výškou
- Zabudovaná vodní bariéra k ochraně proti vniknutí vody
Doba montáže je odhadovaná na 1-2 hodiny pro 2 osoby, záleží na zručnosti osob a velikosti základu. Nářadí není součástí dodávky - vhodné nářadí: vodováha, vrtací kladivo, vrták pr. 9 cm, otevřený klíč SW13 a SW24.
Údaje výrobce
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414439689
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Základ |
| S možností dodatečné montáže: | Nelze dodatečně namontovat |
| Montážní rozměr šířka: | 252 cm |
| Montážní rozměr výška: | 18 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 96,0 kg |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šířka: | 2,52 m |
| Hloubka: | 2,52 m |





